Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z wielkiej chmury mały korek. Protest zwolenników toru (wideo)

Utworzony przez żenada, 29 stycznia 2015 r. o 16:09 Powrót do artykułu
Tak tak. Straszcienas policja, filmowaniem, wyzywajcie jak chcecie jeżeli macie z tego przyjemność. Tylko jest pewien problem... nic sobie z tych waszych postów nie robimy a tym bardziej nie boimy. Strasznie się stresujecie i denerwujecie tylko po co? My sobie z tego nic nie robimy że nas obrażanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani przeciwnicy. Są różne formy protestu i różne miejsca. Władza nas po prostu okłamała. Gdyby nie to protest nie miał by miejsca. Niestety czasem sprawy wymagają takich rozwiązań. Może Wam odpowiadają sytuacje kiedy władza się zobowiązuje a potem okłamuje. My się po prostu potrafimy zebrać żeby walczyć o pewne obietnice.Takie jest prawo demokracji. Mnie np.problem górników nie obchodził ale nie zabraniałem im protestować o swoje różnymi sposobami nawet jakby mi coś utrudniali. Wyszli na ulicę ponieważ wiedzieli że jest to skuteczne. Dla każdego z nas każda sprawa ma różny kaliber ważności i trzeba to uszanować. Uprawiam sporty samochodowe ale nie bronię innym grać np w piłkę nożną chociaż uważam ten sport za głupi. Po prostu to toleruje. Może Wy przeciwnicy nie chcecie walczyć o swoje jak coś Wam nie pasuje ale nie zabraniajcie tego innym. A to w jaki sposób my to robimy jest po prostu spowodowane tym w jaki sposób okłamała nas władza.
Górników czy pielęgniarku rząd wysłucha bo MUSI, bo to grupa zawodowa i NIEZBĘDNA społeczeństwu, czy Wy jesteście niezbędni z prespektywy urzędu miasta - NIE. Ja do tej pory też tolerowałam, ale w chwili obecnej nie będę, walczyć trzeba umieć, walczyć trzeba z głową, dzisiejszą "walką" zrobiliście sobie przeciwników nie tylko w urzędzie miasta, ale i w całym Lublinie. Brawo zapewne taki skutek chcieliście odnieść. I żeby było jasne, ja nie jestem przeciw waszej walce, ale możesz mi wytłumaczyć jak mają was teraz "tolerować" czy wspierać ludzie, którzy nie zdążyli dzisiaj  do pracy, którzy jechali do lekarza, może na jakieś badania? albo w inne ważne miejsca? bardzo proszę o odpowiedź na tą jedną ważną kwestię. Bo jak na razie potraficie tylko przedstawiać swoje racje, a co z całą resztą ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tak. Straszcienas policja, filmowaniem, wyzywajcie jak chcecie jeżeli macie z tego przyjemność. Tylko jest pewien problem... nic sobie z tych waszych postów nie robimy a tym bardziej nie boimy. Strasznie się stresujecie i denerwujecie tylko po co? My sobie z tego nic nie robimy że nas obrażanie.
 Kto was straszy? Czytaj ze zrozumieniem, my sobie nic nie robimy z tego że wy chcecie tor, jak dziecko w piaskownicy :D Toru nie ma i nie będzie, a my się już z tego śmiejemy :) najbardziej mieszkańcy osiedla obok toru :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani przeciwnicy. Są różne formy protestu i różne miejsca. Władza nas po prostu okłamała. Gdyby nie to protest nie miał by miejsca. Niestety czasem sprawy wymagają takich rozwiązań. Może Wam odpowiadają sytuacje kiedy władza się zobowiązuje a potem okłamuje. My się po prostu potrafimy zebrać żeby walczyć o pewne obietnice.Takie jest prawo demokracji. Mnie np.problem górników nie obchodził ale nie zabraniałem im protestować o swoje różnymi sposobami nawet jakby mi coś utrudniali. Wyszli na ulicę ponieważ wiedzieli że jest to skuteczne. Dla każdego z nas każda sprawa ma różny kaliber ważności i trzeba to uszanować. Uprawiam sporty samochodowe ale nie bronię innym grać np w piłkę nożną chociaż uważam ten sport za głupi. Po prostu to toleruje. Może Wy przeciwnicy nie chcecie walczyć o swoje jak coś Wam nie pasuje ale nie zabraniajcie tego innym. A to w jaki sposób my to robimy jest po prostu spowodowane tym w jaki sposób okłamała nas władza.
  To wasza pasja tak? Wiecie że pasje nie są tanie tak? To dlaczego nie jeździcie do innych torów? w granicach 100-120km od LBN są tory. Czego wam się dupy nie chce ruszyć? Może kiedy wy bedziecie się zbierać na kolejne korkowanie ulic, Ja zbiorę troche więcej ludzi z kamieniami i obrzucamy wam samochody? Bo możemy, Skoro nie interesujecie się naszym czasem to my nie będziemy sie przejmować waszą własnością prywatna :) Chcecie walczyć? To walczcie pod ratuszem, a nie na ulicy bo więcej złego to wam przyniesie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam jeździłem ze znajomymi po mieście o 16 potem o 17 podjechaliśmy pod zamek gdzie miała ruszyć kolejna kolumna ale niestety prawie nikogo nie było kiedy kolejny raz taki będzie żebyśmy mogli znowu się pokazać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani przeciwnicy. Są różne formy protestu i różne miejsca. Władza nas po prostu okłamała. Gdyby nie to protest nie miał by miejsca. Niestety czasem sprawy wymagają takich rozwiązań. Może Wam odpowiadają sytuacje kiedy władza się zobowiązuje a potem okłamuje. My się po prostu potrafimy zebrać żeby walczyć o pewne obietnice.Takie jest prawo demokracji. Mnie np.problem górników nie obchodził ale nie zabraniałem im protestować o swoje różnymi sposobami nawet jakby mi coś utrudniali. Wyszli na ulicę ponieważ wiedzieli że jest to skuteczne. Dla każdego z nas każda sprawa ma różny kaliber ważności i trzeba to uszanować. Uprawiam sporty samochodowe ale nie bronię innym grać np w piłkę nożną chociaż uważam ten sport za głupi. Po prostu to toleruje. Może Wy przeciwnicy nie chcecie walczyć o swoje jak coś Wam nie pasuje ale nie zabraniajcie tego innym. A to w jaki sposób my to robimy jest po prostu spowodowane tym w jaki sposób okłamała nas władza.
  To wasza pasja tak? Wiecie że pasje nie są tanie tak? To dlaczego nie jeździcie do innych torów? w granicach 100-120km od LBN są tory. Czego wam się dupy nie chce ruszyć? Może kiedy wy bedziecie się zbierać na kolejne korkowanie ulic, Ja zbiorę troche więcej ludzi z kamieniami i obrzucamy wam samochody? Bo możemy, Skoro nie interesujecie się naszym czasem to my nie będziemy sie przejmować waszą własnością prywatna :) Chcecie walczyć? To walczcie pod ratuszem, a nie na ulicy bo więcej złego to wam przyniesie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani przeciwnicy. Są różne formy protestu i różne miejsca. Władza nas po prostu okłamała. Gdyby nie to protest nie miał by miejsca. Niestety czasem sprawy wymagają takich rozwiązań. Może Wam odpowiadają sytuacje kiedy władza się zobowiązuje a potem okłamuje. My się po prostu potrafimy zebrać żeby walczyć o pewne obietnice.Takie jest prawo demokracji. Mnie np.problem górników nie obchodził ale nie zabraniałem im protestować o swoje różnymi sposobami nawet jakby mi coś utrudniali. Wyszli na ulicę ponieważ wiedzieli że jest to skuteczne. Dla każdego z nas każda sprawa ma różny kaliber ważności i trzeba to uszanować. Uprawiam sporty samochodowe ale nie bronię innym grać np w piłkę nożną chociaż uważam ten sport za głupi. Po prostu to toleruje. Może Wy przeciwnicy nie chcecie walczyć o swoje jak coś Wam nie pasuje ale nie zabraniajcie tego innym. A to w jaki sposób my to robimy jest po prostu spowodowane tym w jaki sposób okłamała nas władza.
  To wasza pasja tak? Wiecie że pasje nie są tanie tak? To dlaczego nie jeździcie do innych torów? w granicach 100-120km od LBN są tory. Czego wam się dupy nie chce ruszyć? Może kiedy wy bedziecie się zbierać na kolejne korkowanie ulic, Ja zbiorę troche więcej ludzi z kamieniami i obrzucamy wam samochody? Bo możemy, Skoro nie interesujecie się naszym czasem to my nie będziemy sie przejmować waszą własnością prywatna :) Chcecie walczyć? To walczcie pod ratuszem, a nie na ulicy bo więcej złego to wam przyniesie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam jeździłem ze znajomymi po mieście o 16 potem o 17 podjechaliśmy pod zamek gdzie miała ruszyć kolejna kolumna ale niestety prawie nikogo nie było kiedy kolejny raz taki będzie żebyśmy mogli znowu się pokazać
na fejsbuczku 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzisz nie czytasz dokladnie. Napisałem ze dla każdego różne sprawy mają różny kaliber ważności i ja uważam że dla pewnej grupy ludzi ta sprawa jest ważna. O wiele częściej są większe korki częściej ludzie spóźniają do pracy czy lekarza. Tak więc darujmy sobie taką polemikę. ... dziękuję nie gniewam się ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Korty do golfa"... ech wy agrotjunerzy... mistrzowie prostej w samochodach od rodziców. Gadacie takie głupoty że aż nie da się tego słuchać. Naprawdę to prawdziwi pasjonaci nie usiłują utrudniać życia innym użytkownikom drogi tylko szukają konstruktywnych rozwiązań a tak wpisaliście się w pieniactwo rodem ze śląskiej kopalni. Wypominacie miastu budowę basenu - śmieszne - więcej z tego będzie pożytku niż z waszego toru. Na torze i tak jeździli nieliczni, którzy po jego opuszczeniu i tak piłowali swoje strucle po Zemborzyckiej, Diamentowej i Janowskiej.  Weźcie się za prawdziwą robotę od podstaw, zorganizujcie się ale tak na poważnie. Wtedy może ktoś naprawdę dostrzeże Was i Wasze postulaty i może ktoś uwierzy, że warto w tor inwestować - póki co to wygląda jak okrzyki i puste hasełka garstki gówniarzy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juras (79 koment)   Cytat - "A to w jaki sposób my to robimy jest po prostu spowodowane tym w jaki sposób okłamała nas władza. "   - Chyba o słowie "logika" to ty nigdy nie słyszałeś!?   A więc, jeśli władza was okłamała, to za co społeczeństwo ma cierpieć? No stuknij się w głowę i odpowiedz.   Ale słowo władza to dosyć ogólnikowe pojęcie, teren toru należał do PZMotu i on go sprzedał, więc o co biega? Miał do tego pełne prawo.   A teraz jak masz kasę to sobie i kolesiom wybuduj tor gdzieś na pustkowiu, żeby nikomu nie przeszkadzał, ale nie oczekuj, że za społeczne czy państwowe pieniądze ktoś czyli Urząd Miasta dla garstki osób wybuduje obiekt i go będzie przez lata utrzymywał!!! Dotarło do twego rozumku?   Poza tym, masz te obietnice władzy gdzieś na papierze napisane? Jak masz, to sobie wynajmij adwokata i walcz w sądzie jak Don Kichot.   Żeby wygrać to trzeba mądrze walczyć, a jak się nie umie, tylko krzyczy bez sensu, utrudnia życie innym, to się to spieprzy, wyjdzie na głupka i jeszcze narobi sobie kłopotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję zmienić organizatorkę.. Ta którą macie teraz wykazuje zero merytoryki i profesjonalizmu, aż ciężko się jej słucha..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bane podaj namiar gdzie mieszkasz to przyjedziemy a ty z kolegami Porzucasz kamieniami w nasze auta a my popatrzymy. Przyjedziemy do ciebie i nie będziesz musiał czekać czy nas szukać ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juras (79 koment)   Cytat - "A to w jaki sposób my to robimy jest po prostu spowodowane tym w jaki sposób okłamała nas władza. "   - Chyba o słowie "logika" to ty nigdy nie słyszałeś!?   A więc, jeśli władza was okłamała, to za co społeczeństwo ma cierpieć? No stuknij się w głowę i odpowiedz.   Ale słowo władza to dosyć ogólnikowe pojęcie, teren toru należał do PZMotu i on go sprzedał, więc o co biega? Miał do tego pełne prawo.   A teraz jak masz kasę to sobie i kolesiom wybuduj tor gdzieś na pustkowiu, żeby nikomu nie przeszkadzał, ale nie oczekuj, że za społeczne czy państwowe pieniądze ktoś czyli Urząd Miasta dla garstki osób wybuduje obiekt i go będzie przez lata utrzymywał!!! Dotarło do twego rozumku?   Poza tym, masz te obietnice władzy gdzieś na papierze napisane? Jak masz, to sobie wynajmij adwokata i walcz w sądzie jak Don Kichot.   Żeby wygrać to trzeba mądrze walczyć, a jak się nie umie, tylko krzyczy bez sensu, utrudnia życie innym, to się to spieprzy, wyjdzie na głupka i jeszcze narobi sobie kłopotów.
nie dotrze do nich, nie przebije się nawet przez pseudo korę mózgową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bane podaj namiar gdzie mieszkasz to przyjedziemy a ty z kolegami Porzucasz kamieniami w nasze auta a my popatrzymy. Przyjedziemy do ciebie i nie będziesz musiał czekać czy nas szukać ;)
 Ty zdajesz sobie chłopie sprawę, że waszym pseudo proteścikiem nic nie zdziałacie. Tor należał do PZMOTu a nie do urzędu miasta, więc nawet dobrze nie wiecie gdzie protestować i o co ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o to to :) już mi kamieniem rzucac nie wolno, se porzucam, a jak trafie jakiegoś "torowca" to niechcący, przepraszam, ja tylko tym kamieniem protestowałem przeciwko srającym ptakom w nieba
You made my Day :-) popłakałam się ze śmiechu :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe w panoramie jest filmik, no ta dziewucha to porażka, zero dobrej argumentacji i poprawnej wypowiedzi :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o to to :) już mi kamieniem rzucac nie wolno, se porzucam, a jak trafie jakiegoś "torowca" to niechcący, przepraszam, ja tylko tym kamieniem protestowałem przeciwko srającym ptakom w nieba
You made my Day :-) popłakałam się ze śmiechu :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:   Tor był prywatną własnością, PZMOT go sprzedał, miał takie prawo.   Fajnie ze macie pasje ale to nie znaczy że miasto musi wam wybudować tor. I tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKO MIESZKANIEC LUBLINA NIE CHCIALBYM, ABY PUBLICZNE PIENIADZE WYDAWAC NA TOR DLA PARU KRETYNOW, KTORZY MAJA "ZAJAWKE"! MOWIENIE, ZE TERAZ BEDZIEMY SIE SCIGAC NA ULICACH SWIADCZY O TYCH OSOBACH! JA BYM JAK ZA KOMUNY ROZPEDZIL BIALA PALA! JAK CHCECIE TOR TO PLACIC ZA TO I NIE SYMBOLICZNIE TYLKO TAK ZEBY POKRYC KOSZTY TORU! JAK ZOBACZYCIE KWOTY TO ODECHCE WAM SIE JEZDZIC! WYBUDOWANIE TORU TO LADNYCH PARE BANIEK! BASEN, STADION Z TEGO KORZYSTAJA TLUMY, A WAS JEST GARSTKA! W DODATKU WSZYSTKIM BYM WAM DOWODY REJESTRACYJNE POZABIERAL JAK WIDZE TE STARE BMW CO PO TORZE SIE TOCZYLY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...